У Крайова виступала у товариській зустрічі з "Ботевим"!

У Крайова виступала у товариському матчі з "Враца" Ботевим

виступала

Команда "У Крайова" виступала у товариському матчі, проведеному в неділю з "Враца" Ботевим. Скориставшись конкурентною перервою через матчі, зарезервовані для національних команд, ольтяни отримали візит групи, яка фінішувала на 10-му місці в регулярному сезоні чемпіонату Болгарії і зіграє у другій частині в плей-офф, щоб уникнути вильоту.

«У Крайова» запропонувала справжнє шоу прихильникам, присутніх на дружній зустрічі з «Ботевим Враца», і перемогла з рахунком 5: 0. Голи Олтенії забили Бричаг, Бік, Феделе, Резван Попа та Валі Константин. Італійський технік Девіс Манджі розпочав матч за такою формулою: Попеску - Донкор, Акка, Тіаго Феррейра - Димитров, Матейу, Бік, Феделе, Брісеаг - А. Крістеа, Фортес.

У другому таймі тренер "Олтенії" використав для цього матчу всіх гравців групи, включаючи деяких молодих людей з другої команди, включаючи Валі Константина, який забив останній гол у матчі. Варто також відзначити повернення до команди Маттео Феделе, якого було вилучено з групи разом із Сезаром Мезо Коллі за порушення правил, накладених Мангією і який були репресовані декілька днів тому.

Коліч буде відсутнім протягом 3 тижнів

Натомість італійський Девіс Манджі отримав сьогодні менш хороших новин після боснійського форварда Ельвіра Коліч був поранений на матч збірної. Входячи в останні хвилини матчу Боснія-Герцеговина - Вірменія 2-1, він відчув жало у стегні. Вирок лікарів є суворим, Коліч страждає на розриві м'язів, через що пропустить матчі з ФКСБ, ФК Вііторул та ЧФР Клуж.

Прямий блог Північна Ірландія-Румунія. Триколори провели офіційний тренінг
Проблеми у ФК "Ботошані" перед матчем з Університетом Крайови. "У нас ледве є жоден гравець!"
Ім'я Драгулеску йде далі. Батько і син, "супротивники" на національному чемпіонаті з гімнастики

Зігравши два етапи в плей-офф, У Крайова посідає друге місце в рейтинг у Лізі 1 Бетано, з 29 очками, на чотири очки відстаючи від лідера ЧФР Клуж. За Олтенією слід великий поєдинок з FCSB з Національної арени в Бухаресті, матч запланований на неділю, 31 березня, о 20:30. За відсутності Ельвіра Коліча тренер "Девіса Манджі" матиме вибір у наступі між Андрієм Крістеєю та Карлосом Фортесом.