Сорана Карстеа пропустила фінал у Паттайї

Автор: Аді Добре/Дата публікації: 02.11.2012 14:02

карстеа

Сорана Карстеа програла сьогодні в півфіналі тенісного турніру в Паттайї. Якщо вона перемогла росіянку Марію Кириленко, румунка оспорила третій фінал у своїй кар'єрі.

21-річна Сорана Карстеа була дуже близька до того, щоб зіграти фінал турніру в Паттайї, Таїланд.
На жаль, Сорана програла у трьох сетах Марії Кириленко, 2-6, 7-5, 4-6.

Румунка провела дуже гарну гру в чвертьфіналі, коли билася нарівні з Вірою Звонарєвою (8 місце у світовому рейтингу), яка в один момент поступилася.

Насіння номер 4 у Паттайї, Кириленко, пройшло вчора, у двох сетах, місцева улюблениця Тамаріне Танасугарн, рахунок 7-6 (2), 6-1. Румунка має статистику на своєму боці, вигравши досі обидва прямі протистояння з 26-м місцем у світовому рейтингу - на «s-Hertogenbosch» у 2008 році та на Марбельї два роки тому.

Румунка має лише один титул WTA, отриманий в Ташкенті в 2008 році, і остаточний програний в Будапешті в 2007 році. Кірстеа програв два останніх півфіналу в Ешторілі в 2010 році (перед іберійською Арантхою Парра Сантоя), відповідно Лос-Анджелес, у 2009 році перед Самантою Стосур.
LIVE Cârstea - Кириленко 1-2 (2-6, 7-5, 4-6)

- перший сет виграв Кириленко - сет закінчився через 31 хвилину
- сет 2- Сорана - Кириленко 7-5. Сорана мала 4-2. У Кириленка було 5-4 і сервіс на матч, але Сорана ефектно повернувся і відправив матч у вирішальний - Набір 2 тривав 56 хвилин
- сет 3 - Кириленко попросив перервати роздягальню. Вона зникла в каютах, звідки повернулася приблизно через 10 хвилин. Кириленко переміг з рахунком 6-4.