Теніс. Симона Халеп їде до Цинциннаті. "Експрес Констанці", перемога за 53 хвилини/БЛОГ ВІДЕО ВІДЕО

Автор: Ciprian Iana, четвер, 18 серпня 2016 р., 20:51. Останнє оновлення в четвер, 18 серпня 2016 року, 21:52

зустрінеться

WTA CINCINNATI - ІІІ раунд

СІМОНА ХАЛЕП (3) - Дарія Гаврилова 6-1, 6-2

Симона Халеп (четверте місце WTA та третя позиція) отримала свою 35-ю перемогу сьогодні ввечері всього за 53 хвилини, пройшовши кваліфікацію до чвертьфіналу турніру в Цинциннаті.

ГРА 15 - Симона закриває тузом. Матч тривав 53 хвилини: 6-2.

ГРА 14 - Халеп має аванс у два брейки у другому сеті: 5-2.

ГРА 13 - Халеп лише дві гри до успіху: 4-2.

ГРА 12 - Халеп знову вийшов уперед, після перерви на 0. На трибунах люди розважаються, хоча спека задушує: 3-2.

ГРА 11 - Перерва Гаврилова: 2-2.

ГРА 10 - Після галопу з першої гри в Цинциннаті Халеп також добре виглядає проти Гаврилової, яка знову втрачає роботу і просить втрутитися тренера: 2-1.

ГРА 9 - Симона ще не втратила роботу: 1-1.

ГРА 8 - Гаврилова подавала з новими м'ячами, і це їй допомогло. Вона закрила гру електрифікуючою довгою лінією: 0-1.

ГРА 7 - Халеп поклав свій перший сет у кишеню вже через 25 хвилин. Це змушує Даррена Кхілла аплодувати: 6-1.

ГРА 6 - Тренер Кейхіл незадоволений, коли Халеп відправляє м'яч: 5-1.

ГРА 5 - Симона не втрачає своєї концентрації та ясності в грі і повертається з 0-40 на власний сервіс. Він сильно вдарив і переміг. Засмучений стратами Симони, суперник попросив втручання тренера: 5-0.

ГРА 4 - Нова перерва на Халеп: 4-0.

ГРА 3 - В даний час на полі є лише один гравець: 3-0.

ГРА 2 - Халеп, фаворит 3, швидко ламається і дистанціюється: 2-0.

ГРА 1 - Халеп виграє першу гру після нічиєї: 1-0.

Гравці розігріваються.

Симона Халеп кваліфікувалась як фанфари у 1/8 фіналу турніру в Цинциннаті, після проходження, рахунку 6-3, 6-1, німці Анніки Бек, у другому турі змагань, всього за 55 хвилин!

У "восьмому" Симона Халеп (3 WTA) битиметься з Дарією Гавриловою (Австралія, 47 WTA), спортсменкою з кваліфікації, яка у другому колі пройшла, рахунок 6-2, 6-2, Еліною Світоліною (Україна).

Матч між Халеп і Гавриловою є другим на центральній арені, після матчу на машині між Станом Вавринкою та Григором Димитровим. За словами організаторів, поєдинок відбуватиметься з 20.00 (Dolce Sport 2).

Торік Сімона Халеп зіграла фінал у Цинциннаті, програвши Серені Вільямс.