Важка атлетика: Андрій Роман виграв європейську бронзу на чемпіонаті Європи до 23 років. 25-та медаль для Румунії

Стелист Андрій Роман виграв 25-ю медаль для румунської делегації на чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів та юнаків (U23).

атлетики

Румунський важкоатлет отримав європейську бронзу в межах категорії 109 кг, коли його вирвали, із 163 кг. Він кинув його, і в цілому Андрій отримав два 4 місця, 187 кг та 350 кг.

Також у категорії 109 кг серед юнаків до 23 років товариш по команді Ніколае Негреа посів 6-е місце, вирвав 150 кілограмів та 7-ме, кидок і загальний, 187 кг та 350 кг.

В останній день чемпіонату Європи U23 до змагань також вийшла Даніела Манеа з бухарестського "Динамо". Спортива отримала 3 місця 6 у межах категорії +87 Юнаки U23, з 87 кг, у розриві, 106 кг, у метаному стилі та 193 кг, в загальній олімпійській.

У п’ятницю та суботу на змагання вийшли ще троє спортсменів: Данут Бороді, Іонела Нану та Андрій Чобану, у категоріях 81 кг юніори, 81 кг юніори жінки та 102 кг юніори.

Данут Бороди отримав 3 рейтинги на 13 місцях із 130 кг, 155 кг та 285 кг.
Іонела Нану в перших 5 місцях, у зриві, кинула і підсумувала 83 кг, 105 кг і 188 кг, а Андрій Чобану, який змагався сьогодні вранці, отримав два рейтинги на 5 місцях, у загальній суми та у виборі, з 320 кг та 150 кг, тоді як у відкинутому стилі він посів 6 місце із 170 кг.

Сальдо медалей збірної Румунії на чемпіонаті Європи з важкої атлетики до 23 років досягло 25 медалей: 4 золотих, 11 срібних та 10 бронзових.