Норвегія - Румунія 4-0

Румунія програла Норвегії з рахунком 4: 0 у третьому турі Ліги націй, і таким чином згубно закінчується тиждень, який розпочався поразкою в Ісландії.

Ліги націй

Мірел Редой вніс сім змін у першій "11" порівняно з поразкою в Ісландії, яка коштувала нам кваліфікації до Євро-2020. Ніхто не може звинуватити тренера в тому, що він не готовий визнати, коли він пропускає гравців, відправлених на поле, але категорична поразка з Осло показує нам, що можна спробувати стиль, який є занадто образливим для здібностей наших гравців.

Матч з Норвегією розпочався набагато краще, ніж той, що відбувся від ісландських сусідів, і триколори навіть мали удар у ворота в перші 7 хвилин, що було чудовим результатом, враховуючи, що в матчі з ісландцями ми не виконали жодного удару по воротах поза пенальті - громада.

Однак "щастя" тривало недовго: лише через п’ять хвилин, при своїй першій чудовій нагоді, норвежці відкрили рахунок через Ерлінга Халанда, який закінчив шкільну контратаку, яка виділилася майстерним поданням від нього. Мартін Одегор, гравець "Реала".

З цього моменту матч пройшов в одному напрямку і за п’ять хвилин до кінця першого тайму Сорлот подвоїв перевагу господарів.

Норвегія - Румунія 4-0. Згубний матч для триколорів

Другий тайм продовжився на тому ж фільмі: Норвегія повністю контролювала гру, триколори не змогли зв'язати більше двох, трьох передач. Халанд провів справжній урок футболу, як через гол на 64-й хвилині, який зробив рахунок 3: 0, так і особливо через той на 74-й хвилині, коли він поклав край будь-яким надіям на вражаюче наше повернення.

Хааланд забив п'ять голів у трьох матчах Ліги націй, а третій успіх сьогодні ввечері був красунею: норвежець пройшов як наш ролик крізь нашу оборону і нестримно прострілив.

Тож триколори програли другий матч цього тижня, а наступний матч з Австрією, в середу на Іліє Оані. Але такими темпами терпіння вболівальників до Редоя могло закінчитися набагато швидше, ніж ми очікували, повідомляє eurosport.ro.

Член національної збірної Норвегії отримав позитивні результати на COVID-19 перед матчем з Румунією. 333

Гравці з групи молодіжної збірної Румунії, розташованої на зборах Буфтеа на матч з. 336

Представник Північної Македонії кваліфікувався на чемпіонат Європи з футболу, перемігши з рахунком 1: 0. 744

Футбольна команда "Цзянсу Сунінг", яку тренує румун Космін Оларойу, є новим чемпіоном Китаю після 833 року.

У рамках масштабної операції DIICOT, операції OMAHA, відбулися сотні обшуків. 2864

Привиди минулого все ще відчувають свою присутність і дозволи на будівництво, підписані Фаґадеу. 3235

Джорджа Бумбак, колишній державний секретар, у війні з експертом з повітряної безпеки після звинувачення у крадіжці. 2008 рік

Крістіна Думітрахе, кандидат на новий мандат у Палаті депутатів ПСД, дала інтерв'ю. 974

За підтримки асоціації "Наші батьки" у Теоретичній середній школі "Овідій" було придбано 8 пристроїв. 941

Протягом цього тижня на ринках, якими керує Автономне управління «Експлуатація суспільного надбання та. 1349