Мірча Луческу, різко побитий Челсі

побитий

Сахтіор Донек різко програв, з рахунком 3: 2, у Лондоні з "Челсі" в 4-му турі групи Е Ліги чемпіонів.

Команда, яку тренував Мірча Луческу, була на межі отримати новий чудовий результат у Європі, але гол Мойсея в додатковий час закінчив серію майже року без поразки у всіх змаганнях "гірників".

Матч на "Стемфорд Брідж" був дуже видовищним і відзначений помилками українського воротаря П'ятова. На 6-й хвилині він очистив прямо біля ноги Торреса, і рахунок став 1: 0.

Перевага господарів тривала лише 3 хвилини, адже Вілліан чудово завершив з центру штрафного майданчик Фернандіньо.

Однак на перерві рахунок був 2-1, після того, як П'ятов неправильно оцінив м'яч головою, а Оскар побив його 40-метровим кулем.!

Але знову Сахтіор швидко повернувся і відразу після перерви зрівняв рахунок через того ж Вілліана, також пострілом із центру лондонської площі.

Однак, коли матч прямував до чесної нічиї, гол Мойсея прийшов головою після подачі кутового румунським захисником Разваном Ратом, інтегралістом цього матчу.

Після чотирьох етапів класифікація в групі Е є такою:

1. Сахтіор - 7 балів
2. Челсі - 7 очок
----------------------
3. Ювентус - 6 очок
4. Нордс'ялланд - 1 бал

Наступний етап (20 листопада): Нордс'ялланд - Сахтіор та Ювентус - Челсі.

Ви можете дивитись у текстовому форматі LIVE на веб-сайті Ziare.com матч між Челсі та командою, яку тренує Мірча Луческу, Сахтіор Донетк, з групи Е Ліги чемпіонів.

хв. 90 + 4 - ГОООАААЛ - ЧЕЛЗА. Мойсей подає м'яч у кутовий .

хв. 90 - Гра буде продовжена на три хвилини.

хв. 90 - Чудова можливість для Сахтіора на постріл Щура, який проходить міліметр над воротами Чеха.

хв. 89 - Жовта картка для Луїса.

хв. 87 - "Челсі" домінує в цій кінці гри, але "гірники" залишаються небезпечними в контратаці.

Min.85, Родитель переклав м'яча з поля на 4 ярди після подачі з поля Івана Івановича.

хв. 84 - Кучер відхиляє хрест від Матти для Мойсея.

хв. 74 - Рамірес потрапляє в коробку після контакту зі Срною, просить штрафу, але нічого не отримує.

Min.73, Hazatov головою відправив м'яч у ворота після чудового навісу Hazard.

хв. 67 - Мікель забиває з близькою головою, але гол скасовується через офсайд.

хв. 58 - Торрес відправляє п'яту повз ворота українців.

хв. 57 - Тейшейра отримує жовту картку після фолу над Азаром.

хв. 54 - BARA SAHTIOR DONETK! Щур посилає в бар з 25 метрів!

хв. 47 - ГОООАААЛ - СОТІОР. Вілліан знову зрівнює сотнею з центру штрафного .

ПОЧАТОК ДРУГОГО ВИПУСКУ

хв. 45 - ФІНАЛ ПЕРШОЇ ПРЕДСТАВНИЦТВА

хв. 43 - П’ятов вдало робить удар з Оскара.

хв. 40 - GOOOAAAL - CHELSEA. П'ятов помиляється у воротах, а Оскар ловить його пострілом з 40 метрів .

хв. 34 - Торрес віддає головою у ворота чемпіона України.

Min.32, ледь не гол Teixeira.

хв. 29 - Срна видаляє небезпечний хрест з Івановичів.

Min.21, "Мхітарян" головою переправив постріл після чудового пострілу Чеха.

Min.16, Torres головою відправив м'яч у ворота після чудового пасу Torres.

хв. 15 - Чех сильно витягує удар Фернандіньо.

хв.9 - ГОООАААЛ - САХТІОР. Вілліан забиває ударом з центру лондонської площі після вдалого пасу Фернандіньо .

хв. 8 - Торрес самостійно вживає дії, стріляє, але Пятов утримує.

хв. 6 - ГОООАААЛ - ЧЕЛЗА. Воротар П'ятов чистить прямо біля ноги Торреса, і господарі з великою удачею відкривають рахунок .

хв. 5 - П'ятов з працею перед Торресом.

хв. 4 - Пятов утримує удар Луїза двома ударами.

хв. 2 - Чех ловить удар Ракицького.

ІНФОРМАЦІЯ: Матч проводиться на лондонському "Стемфорд Брідж", а пряму трансляцію по телевізору в Румунії веде Digi Sport 2.

ІНФОРМАЦІЯ: Два тижні тому дві команди зустрілися в Донецьку, і поєдинок закінчився перемогою "гірників", рахунок 2-1.

ІНФОРМАЦІЯ: Також у середу, з 21:45, а також у групі Е, також зустрічаються "Ювентус" та "Нордс'ялланд".

ІНФОРМАЦІЯ: Після 3 етапів турнірна таблиця групи Е виглядає так: 1. Сахтіор - 7 очок, 2. Челсі - 4 очки, 3. Ювентус - 3 очки і 4. Нордс'ялланд - 1 очко.

CHELSEA: Чех - Івановичі, Кахіл, Луїс, Бертран - Рамірес, Мікель - Оскар, Мата, Азар - Торрес.
резерви: Тернбулл, Террі, Аспілікуета, Ромео, Марін, Мойсей і Стеррідж.
Тренер: Роберто Ді Маттео.

Шахтар: Пятов - Срна, Кучер, Ракіцький, Щур - Хубшман, Фернандіньо - Вілліан, Мхітарян, Тейшейра - Адріано.
резерви: Каніболоцький, Шевчук, Чигринський, Степаненко, Коста, Ілсіньо та Едуардо.
Тренер: Мірча Луческу