Спорт

нічия
Нафта не перемогла, але і не втратила другий товариський матч у Туреччині. Перед командою з Казахстану, ФК Атирау, "Вовки" в кінці заручинського поєдинку зіграли внічию 0: 0, не маючи багато можливостей.

Ось що сказано на офіційному веб-сайті Petroleum:

Петролуль був командою з кращим володінням і, водночас, тією, що пробувала перший ворог суперника, завдяки дальнім пострілам Марінеску (5, 20) та Лесойм'є (9), і недовго було відкрито рахунок у На 28-й хвилині гри Nurmuhammetov мав чудовий шанс вивести свою команду вперед, але його удар зліва перейшов м'яча. У відповідь Атирау мав хороший шанс через Шабанова (33), удар якого з правого боку Болбоаша відхилив з короткого куточка, а за три хвилини до перерви Плоєшті відмовили у чіткому пенальті, після того, як Марінеску зробив фол у штрафній.

Після перезапуску Зубір (58) не зміг обіграти Балтаєва пострілом зсередини штрафного, і він також на 67-й хвилині переправив поперечину з краю великої коробки, і Бенга (70) відновив головою, поруч із воротами, після подачі Варга з кутового, виконаного зліва. Остання можливість належала суперникам, Кобрея відкинувши, на першому етапі, удар Шабанова (78), так що, переслідуючи, Аржанов направив біля воріт.

Тож закінчилося 0: 0, а наступне випробування учнів Константина Шумахера призначене на 22 січня проти азербайджанської групи ФК Сумгаїт ".

ФК Петролул Плоєшті - ФК Атирау 0-0

ФК Петролуль (перший тайм): Болбоаша - Давид, Престія, Мішеляріку, Пульхак - Геррієро - Непомучено, Зубір, Марінеску, Лесоймє - Пакар.

ФК Петролуль (другий тайм): Кобрея - Давид (73 Р. Александру), Інес, Бенга, Бегеоргі - Геррієро - Пакар, Ропотан, Зубір, Варга - Мареш.