День, коли спорт переміг хуліганство! HCM 23-27 Веспрем! Дивіться ВІДЕО

Чудова атмосфера в HCM - Веспрем, де 2000 людей заспівали ім'я Маріана Козьми, а дві команди зіграли на згадку про колишнього румунського гандболіста.

коли

Матч розпочався з емоційного моменту. 2000 людей скандували "Маріан Козма", а батько колишнього гандболіста дав старт грі.

Баланс домінував у таблиці на перших хвилинах, але поступово гості взяли контроль над грою, маючи постійну перевагу в 1-2 голи (5-7, хв. 12). HCM не здався, швидко зрівнявши рахунок, 7-7 (хв. 14), але також зазнав значних втрат, коли Тома сильно зазнав удару Сулічі, отримавши допомогу прямо на полі. Гол-бомбардира румунського чемпіона вивів Аджичі, але через вісім хвилин повернувся на поле. Однак МКБ Веспрем залишався за кермом до перерви (8-11, хв. 24), вийшовши в роздягальню в передовій, 9-12, після біднішого першого тайму в голах, який більше зосереджувався на надзвичайно агресивний захист.

Під час перезапуску Констанца швидко оговталася від різниці, 12-13, лише за дві хвилини. Гол зрівнялів, Тома, слідував, коли HCM був лише в чотирьох польових гравцях, але угорці відповіли по черзі, 13-15 (хв. 37). Нічия зберігається на столі на 43-й хвилині, 17-17, коли відбулася фаза матчу. Екстрім Джордж Бурічея, "вільний" у фазі атаки, не встиг піти переодягатися, змушений пройти у ворота, замість Станеску. Бурічея встиг захистити контратаку лівого крила Герго Іванчіка, якому на відкритому етапі аплодували.

Гра тривала під знаком рівноваги, коли МКБ весь час мав крок попереду (19-20, хв. 52). HCM доклав зусиль, щоб залишитися в грі, але не зміг повести в рахунку, випустивши поєдинок, повний видовищ, до вподоби вболівальникам, але який закінчився зовсім не оптимістичним результатом для румунського чемпіона з огляду на кваліфікацію в чвертьфінал Ліги чемпіонів.

HCM - Тома 9 голів, Чепрегі 4, Байчану 2, Бурічея 2, Сабу 2, Садовеак 1, Мурешан 1, Аджичі 1, Шуч 1.

Веспрем - Гуляс 4 голи, Г. Іванчік 4, Сулічі 4, Терзічі 4, Еклемовичі 3, Коразія 2, Сешум 2, Перес 2, Віловскі 1, Т. Іванчік 1.

У матчі в Бузау також взяли участь представниці жіночої гандбольної збірної, які готуються до подвійного раунду з Україною, з попереднього етапу ЄК-2010.

Переможець подвійного раунду пройде кваліфікацію у чвертьфіналі Ліги чемпіонів, також запланованому за системою туди-назад, між 21-25 квітня (тур), відповідно 28 квітня - 2 травня (повернення).